אטרקציות לבר מצווה

אטרקציות לבר / בת מצווה:

אנו מציעים מגוון רחב של אטרקציות אשר מתאימות לאירועי גיל המצווה – החל מעמדות משחק , עמדות מולטימדיה עם כל המשחקים המבוקשים והמעודכנים ! כדורסל אלקטרוני , מיני גולף , כדורגל שולחן , סדנאות בישול וכו'....

אירועים עם מתנפחים

כל סוגי המתנפחים ! החל ממתנפחים לבריכה , מתנפחי טיפוס , מתנפחי ענק , מתנפחים המתאימים לחוף ים וכו'.... אנו מתאימים את המתנפחים בהתאם לגיל החגיגה.

מתנפחים
בר מתוקים

דוכני מזון לאירועים

האוכל הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר באירוע שלכם ורבים מהנוכחים באירוע מצפים לאוכל מגוון ואיכותי. דוכני מזון לאירועים הפכו לאחת התוספות הנלוות במגוון רחב של אירועים. המגוון הרחב של המאכלים שניתן להציע לשלל האורחים, המאכלים המיוחדים והדוכנים המתוקים עשויים לייחד את האירוע שלכם משלל האירועים שנערכים מדי שנה ברחבי מדינת ישראל.

אטרקציות לאירועים

כל אירוע צריך פאן יצירתי על מנת לספק את הציפיות של המוזמנים ועל מנת שחוגג האירוע יוכל להרגיש את החגיגה הגדולה. מבין מגוון האירועים שנערכים מדי שנה, קשה לייחד את האירוע שלכם ולהפוך אותו למיוחד במינו. קיימות מגוון אטרקציות לאירועים שיכולות להפוך את האירוע שלכם לייחודי:

  • טרמפולינות – איזה ילד אינו אוהב טרמפולינות? בין אם אתם עורכים את האירוע שלכם בחצר ביתכם או בין אם אתם עורכים אותו באולם אירועים, שילוב אטרקציית טרמפולינה עשויה להפוך את האירוע שלכם למיוחד במינו.
  • מתנפחים – "מתנפחים זה אנחנו" – מעטפת אירועים מובילה בשילוב אטרקציות של מתנפחים. צוות מקצועי, ציוד חדשני ועבודה איכותית עשויה להעניק פאן יצירתי למגוון אירועים.
  • כדורסל אלקטרוני לאירועים - להשכרה לכל רחבי הארץ! מגוון רחב של מכונות כדורסל אלקטרוני אשר מתאימות לכל סוגי האירועים כולל בר מצווה וימי הולדת.
  • עמדות מולטימדיה – אחוז גבוה מהילדים במדינת ישראל "מכור" למשחקי מחשב ומולטימדיה. למה שלא תאפשרו להם ליהנות ממשחקים פופולריים גם בזמן האירוע?
  • שולחנות משחק – שולחנות כדורגל, שולחנות הוקי ומגוון רחב של משחקים יוכלו להשתלב מצוין באירוע שלכם.
  • מופעים מיוחד – מחפשים מופע ייחודי? כזה שעוד לא ראיתם בשום אירוע?

שמחנו להציג לכם סוגי אטרקציות לאירועים שיכולים להתאים לכם לאירוע הקרב ובא ! נשמח להציג לכם עוד אטרקציות לאירוע ולהסביר לכם בטלפון על מגוון האטרקציות שלנו.

אנחנו ממליצים לכם לקרוא עוד על קונסולות משחק לאירועים אצלנו במעטפת ולראות עד כמה הן יכולות להתאים לאירוע שלכם.

אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ולאפשר לנו להפוך את האירוע שלכם למשהו מיוחד.